Strona główna / Aktualności / Nadia Scheffs i Alicja Kowalczyk z biletami do Akademii You Can Dance

Nadia Scheffs i Alicja Kowalczyk z biletami do Akademii You Can Dance

Szkoła Tańca New Dance School (NDS) powstała we wrześniu 2013 r. Założycielkami szkoły są: Katarzyna Pawlicka i Dominika Szymkowiak-byłe uczennice Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu im.Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej.

PAW

 

Bilety do Akademii You Can Dance należą do dwóch reprezentantek Lubońskiej Szkoły Tańca New Dance School. Niewyobrażalne są duma i radość trenerów oraz właścicielek szkoły. Zostały wybrane z ponad 1000 innych dzieci. Dostały jeden z 55 biletów do prestiżowej Akademii You Can Dance. Nadia Scheffs Lubonianka i Alicja pochodząca z Kamionek te dwie tancerki reprezentują Lubońską Szkołę Tańca NDS, która od 9 lat reprezentuje Luboń na zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

You Can Dance Nowa Generacja wyemitowało w piątek, 24 września obszerny materiał z dziewczynkami. Tancerki tak bardzo spodobały się produkcji, że ekipa telewizyjna zawitała w lipcu br. do szkoły tańca NDS w Luboniu, aby nakręcić trening dziewcząt na sali, w której rozwijają swoje taneczne talenty. Zarówno Nadia jak i Alicja skończyły dopiero 11 lat. Nadia jest wszechstronną tancerką, która rozwija swoją taneczną pasję z techniki tańca klasycznego, jazzowego, hip hopu, gimnastyki artystycznej i air track, ćwiczy od 5-6 dni w tygodniu po kilka godzin. Alicja rozwija się w stylach street dance oraz akrobatyce. Obie dziewczynki startowały na castingach w duecie hip hop, który na ogólnopolskich zawodach przed samym castingiem zajął pierwsze miejsce.

NDS

fot. Zb. NDS
fot. Zb. NDS
fot. Zb. NDS
fot. Zb. NDS
fot. Zb. NDS
fot. Zb. NDS
fot. Zb. NDS

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Podsumowanie działań referatu profilaktyki Straży Miejskiej w Luboniu

„Jesteśmy i działamy dla was” to zadanie, które realizujemy już od ponad czterech lat, mając …

Wędrowanie z plecakiem pełnym dobra

Życie prowadzi każdego z nas różnymi ścieżkami. Lubonianin Paweł Zaremba postanowił swoją życiową wędrówkę połączyć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *