Strona główna / Aktualności / Czeka nas ciekawy weekend z piłkarskimi emocjami

Czeka nas ciekawy weekend z piłkarskimi emocjami

W weekend czeka nas sporo emocji na lubońskich boiskach. W sobotę 2 kwietnia o godzinie 15:00 zarówno na boisku przy Szkolnej, jak i na Rzecznej będziemy świadkami ligowych emocji.

Na ul. Szkolnej mecz 18 kolejki 5 ligi rozegra Stella Luboń. Rywalem będzie GKS Dopiewo. Stella po ostatniej porażce spadła do strefy spadkowej, więc w tym meczu wygrana będzie bardzo ważna. W pierwszym meczu, w rundzie jesiennej między tymi drużynami Stella przegrała w Dopiewie aż 1:5, a jedyną bramkę zdobył Oleksandr Hladysh.

W tym samym czasie na ul. Rzecznej zmagania w rundzie wiosennej w A-klasie rozpocznie Luboński KS. Rywalem będzie zespół WKS Owieczki. Luboński walczy o pozostanie na tym poziomie rozgrywkowym, a do sobotniego rywala tracą 3 punkty, więc ewentualna wygrana będzie bardzo ważna i może przesunąć zespół z Lubonia o kilka miejsc wyżej. W rundzie jesiennej nasz zespół przegrał w Owieczkach 1:3, a jedyną bramkę zdobył wtedy Kacper Kowalski.

W weekend rusza także B-klasa, a więc do gry wracają rezerwy Stelli Luboń. W niedzielę o 18:00 zagrają swój mecz w Baranowie z zespołem Pluton Przeźmierowo.

foto: Luboński KS – https://www.facebook.com/lubonski1943

Łukasz Duszczak

Sprawdź również

XII Wielkopolskie Spotkanie Sportowo-Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku

W sobotę, 18 maja słuchacze ULTW wzięli udział w Sportowym Święcie Wielkopolskich Seniorów w Sierakowie. …

Wykład dla Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj, a okiem słońca ludzkości całe ogromy przenikaj z końca do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *