Strona główna / Aktualności / Kto odwiedzi Świąteczną Krainę?
Świąteczna Kraina - rozstrzygnięcie konkursu
Świąteczna Kraina - rozstrzygnięcie konkursu

Kto odwiedzi Świąteczną Krainę?

W okresie przedświątecznym zorganizowaliśmy konkurs, w którym nagrodę stanowiły bony upoważniające kilkoro dzieci do zakupów w sklepie „Skrzat świat zabawek kreatywnych”. Natomiast w tym roku zwycięzcy redakcyjnego konkursu wraz ze swoimi rodzinami przeniosą się do miejsca pełnego magii.


Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło przesłać do nas, do dnia 26 grudnia, zdjęcie pięknie przybranej tegorocznej choinki. Tuż po świętach wyłoniliśmy zwycięzców konkursu, którymi zostali Pani Daria Hojka i Pan Tomasz Stachowiak, i którym to osobiście wręczyliśmy bilety upoważniające ich i ich rodziny (maksymalnie czteroosobowe 2+2) do jednorazowego wstępu do Deli Park natura – parku kreatywnej zabawy, mieszczącego się przy ul. Poznańskiej 1 w pobliskim Trzebawiu.

Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy wielu wrażeń, dziękujemy jednocześnie wszystkim pozostałym osobom za udział w konkursie, jak również sponsorowi nagród, zachęcając gorąco do zaglądania na stronę internetową www.delipark.pl.

Na zdjęciach poniżej przedstawiamy choinki, których właścicielom przyznaliśmy w tym roku nagrody w postaci kart podarunkowych.

Nagrodzona praca
Nagrodzona praca
Nagrodzona praca
Nagrodzona praca

Paulina Korytowska

Sprawdź również

Nieprawdziwe zarzuty jednego z lubońskich KWW – banery w sądzie

Oświadczenie Komitetu Wyborczego Wyborców Forum Obywatelskiego Luboń W związku z wytoczonym przez pana Jakuba Jackowskiego …

Pamięć o Żołnierzach Wyklętych

W piątek 1 marca 2024 roku obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji władze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *