Strona główna / Aktualności / Prezent pod choinkę!

Prezent pod choinkę!

Już wkrótce wszyscy poczujemy unoszący się w powietrzu zapach makowca i charakterystyczny zapach igliwia, bo Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Czas najwyższy ogłosić więc konkurs ściśle z nimi związany, a organizowany przez nas z myślą o najmłodszych „skrzatach”, które już się ich zapewne nie mogą doczekać. Tym razem w spełnianiu dziecięcych marzeń pomoże nam nie kto inny, jak właśnie nasza rodzima, lubońska firma „Skrzat świat zabawek kreatywnych”!

Co zrobić, aby otrzymać od Gwiazdora bon na zakup wymarzonych zabawek, gier czy materiałów edukacyjnych? Wystarczy napisać do niego krótki kilkuzdaniowy list (młodsze dzieci zapewne będą mogły tutaj liczyć na pomoc swoich rodziców czy dziadków), w którym graficznie przedstawicie, co chcielibyście znaleźć pod choinką. Najbardziej utalentowanym i pomysłowym trzem „skrzatom” osobiście 23 grudnia wręczymy bony upominkowe na zakup prezentów o łącznej wartości 400 złotych, do zrealizowania w sklepie „Skrzat”.

Co niektórym tylko podpowiadamy, że firma „Skrzat” założona została w 1997 roku i jest to największy w Luboniu sklep z zabawkami oraz artykułami papierniczymi, zlokalizowany w ogromnym dwupiętrowym budynku przy ul. Żabikowskiej 45 i oferujący ponad 30 tys. artykułów, które uczą i bawią! Ciekawostką jest, że sklep zamieszkuje rodzinka skrzatów! „W nocy pomagają one układać i segregować zabawki. Doradzają obsłudze, które zabawki są bezpieczne i najbardziej ucieszą dzieci. A w ciągu dnia bacznie obserwują, czy wszystko działa tak jak powinno.” – czytamy na stronie internetowej sponsora nagród.

Już dzisiaj zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie „skrzaty” w wieku od 4 do 12 lat. Listy prosimy kierować na adres: Redakcja Gazety Lubońskiej, ul. Wawrzyniaka 9, 62-050 Mosina lub przesyłać (w formie zdjęcia) drogą mailową na adres redakcja@gazeta-lubon.pl do dnia 22 grudnia, z dopiskiem „Prezent pod choinkę”, w treści podając również swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Najciekawsze listy wraz ze zdjęciami nagrodzonych „skrzatów”, opublikujemy na naszym fanpage’u na Fb oraz w papierowym, noworocznym wydaniu „GL”.

(red.)

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

“Okres buntu raczej nie usprawiedliwia wandalizmu”

Niedzielnego wieczoru grupa młodych ludzi postanowiła spędzić czas w okolicach lubońskiej kawiarni Studio 44 w …

Przystanek Europa w Luboniu

1 z 8 Przystanków Europa z okazji XX. – lecia Polski w UE odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *