Strona główna / Aktualności / Kto rozpoznaje?

Kto rozpoznaje?

Znasz tego mężczyznę? Skontaktuj się z nami!

Policjanci z Lubonia prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem do konta bankowego. Do zdarzenia doszło w okresie od października do listopada 2020 r. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

 Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Luboniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań-Wilda prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie włamania do konta bankowego i dokonania 64 wypłat za pomocą karty bankomatowej na łączną kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w okresie od 27 października do 7 listopada 2020 r.

Sprawca posługując się kartą płatniczą dokonał wypłaty gotówki w różnych miejscach na terenie Lubonia oraz Poznania. Osoba, której wizerunek został opublikowany może mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Luboniu pod numerami telefonów 47 77 149 00 lub 112.

KP LUBOŃ

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Podsumowanie działań referatu profilaktyki Straży Miejskiej w Luboniu

„Jesteśmy i działamy dla was” to zadanie, które realizujemy już od ponad czterech lat, mając …

Wędrowanie z plecakiem pełnym dobra

Życie prowadzi każdego z nas różnymi ścieżkami. Lubonianin Paweł Zaremba postanowił swoją życiową wędrówkę połączyć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *