Konkurs

Do niedzieli, 27 czerwca można zgłaszać kandydatów do ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Organizuje go Komenda Główna Policji.

 

Inicjatorem ogólnopolskiego konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Przewodnim celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom pokrzywdzonym. Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

 

Policjantów do konkursu może zgłosić każda osoba, instytucja lub organizacja. Regulamin i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej  Komendy Głównej Policji.

Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres poczty elektronicznej : policjantktorymipomogl@policja.gov.pl

 

„Obecność wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu to wyróżnienie, wyjątkowy dowód uznania społeczności lokalnej dla profesjonalizmu i determinacji policjantów w działaniach podejmowanych na rzecz pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem lub poszkodowanym w wyniku nieszczęśliwych wypadków” – zapewnia Policja.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów.

PAW

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Podsumowanie działań referatu profilaktyki Straży Miejskiej w Luboniu

„Jesteśmy i działamy dla was” to zadanie, które realizujemy już od ponad czterech lat, mając …

Wędrowanie z plecakiem pełnym dobra

Życie prowadzi każdego z nas różnymi ścieżkami. Lubonianin Paweł Zaremba postanowił swoją życiową wędrówkę połączyć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *