Strona główna / Aktualności / Koncert Patriotyczny – zaproszenie

Koncert Patriotyczny – zaproszenie

Święto Niepodległości to świetny moment, by zastanowić się nad historią i dziejami przodków. Obecnie nasza Ojczyzna jest niepodległa, ale pamiętajmy, że nie zawsze tak było…

W poniedziałek, 15 listopada o godz. 19.45 w Sanktuarium bł. Edmunda Bojanowskiego w Żabikowie odbędzie się Koncert Patriotyczny z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przed koncertem, o godz. 19 w sanktuarium zostanie odprawiona okolicznościowa Msza św. w intencji naszej Ojczyzny. Podczas koncertu posłuchać będzie można nie tylko utworów muzycznych, lecz również dzieł literackich oraz wierszy o tematyce patriotycznej. Wykonawcami utworów będzie działający od 8 lat Chór Kameralny „Armia św. Jerzego” z kościoła św. Jerzego w Poznaniu, pod dyrekcją Damiana Skoczypieca. Podczas wydarzenia, które objęliśmy patronatem medialnym zostanie również wyemitowany film, przygotowany przez Instytut Pamięci Narodowej (IPN).

Więcej informacji można znaleźć na https://fb.me/e/SuFOt3bv

Na uroczystą liturgię i koncert serdecznie zapraszają siostry służebniczki oraz Stowarzyszenie Przyjaciół i Członków Chóru Kameralnego Armia św. Jerzego.

(PAW)

fot. Zb. Stowarzyszenia Przyjaciół i Członków Chóru Kameralnego Armia św. Jerzego

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Życie w Ośrodku Kultury

Uścisk dłoni

Podział majątku a spółka cywilna

Rozwód to zawsze trudny czas dla obu stron, zwłaszcza gdy dochodzi do konieczności podziału majątku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *