Kowbojka Sylwia Radosz
Strona główna / Aktualności / Kowbojka nie z dzikiego zachodu

Kowbojka nie z dzikiego zachodu

Kim jest kowboj wszyscy doskonale wiemy z westernów. Ci zaganiacze bydła z dzikiego zachodu, zajmujący się również hodowlą koni, byli twardymi mężczyznami. Radio MPL odwiedziła tym czasem Kowbojka, która na koniach zna się lepiej niż niejeden kowboj.

“Twoim zadaniem jako trenera jest pomóc swojemu koniowi zrozumieć czego od niego oczekujesz w najłatwiejszy sposób jak to możliwe…”

Z końmi ma do czynienia od dziecka. Jej pierwszym nauczycielem był dziadek. To on zaszczepił w niej miłość do koni. Sylwia Radosz, bo tak nazywa się Kowbojka, zapragnęła lepiej poznać te zwierzęta. Zaczęła czytać wiele książek, brać udział w szkoleniach słowem zdobywała coraz większą wiedzę na ich temat, która umożliwiła jej lepsze zrozumienie i nawiązanie relacji z koniem. Obecnie chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem pomagając we wzajemnym zrozumieniu się jeźdźca i konia. Choć brzmi to dziwnie, przynosi to jednak doskonałe efekty.

Film z kanału youtube Kowbojki:

Profil facebook’owy Kowbojki
Strona internetowa www.kowbojka.pl
Kowbojka Sylwia Radosz na swoim koniu Dudku

Radio MPL logo

Radio MPL

Radio MPL to wschodzące medium rozwijane z pasją przez lokalnych radiowców z Lubonia, Mosiny, a nawet Poznania. Audycje radiowe przeprowadzamy w redakcji GMP, a także w terenie. Mamy wiele planów i pomysłów w związku z rozwojem naszego radia.

Sprawdź również

Pierwsza wystawa

Czas przed Bożym Narodzeniem to czas wyczekiwania, pomocy i okazywania serca. I my Was zapraszamy …

Warsztaty ekologiczne

W ramach prowadzonych przez nas edukacyjnych działań ekologicznych, 24 listopada 2023 roku przeprowadziliśmy kolejne warsztaty …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *