Strona główna / Aktualności / Kalendarz na rok 2021

Kalendarz na rok 2021

kalendarze na biurko 2021 z reklamami - Gazeta Lubońska i Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

Do wydania grudniowego Gazety Lubońskiej (oraz odpowiednio ze zmienionym logo do Gazety Mosińsko – Puszczykowskiej) dołączony zostanie kalendarz na kolejny rok. Stworzyliśmy jego projekt, który mamy nadzieję sprosta wymaganiom funkcjonalno – użytkowym oraz estetycznym każdego Czytelnika.


Kalendarz imienin przypomni nam o popularnych imionach, które w danym dniu obchodzą swoje święto oraz o dniach wolnych od pracy. Każdy kwartał nowego roku charakteryzować będzie odmienne tło, ściśle związane z porami roku. Kalendarz wykonany zostanie z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 g, co z pewnością przełoży się na jego wytrzymałość. Dodatkowe otwory umożliwią powieszenie go na ścianie, a docelowo będzie można go również postawić na biurku.

Część powierzchni na kalendarzu zostanie przeznaczona dla firm i osób chcących zareklamować w ten sposób swoją działalność. Na kalendarzu zamieszczonych zostanie maksymalnie 20 reklam o wymiarach 6 cm x 6 cm (maksymalnie po 5 reklam przypadających na każdy kwartał). Ilość miejsc jest zatem ograniczona. Jeżeli kogoś z Państwa nasza propozycja zainteresowała, to zachęcamy do kontaktu. Ofertę prześlemy na maila. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji pod numerem kontaktowym 513 064 503.

Z poważaniem
Paulina Korytowska

Paulina Korytowska

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *