Strona główna / Aktualności / Kalendarz na rok 2021

Kalendarz na rok 2021

Kalendarz 2020 w Gazecie Lubońskiej

W ostatnim czasie docierały do siedziby redakcji sygnały, iż wielu naszym Czytelnikom zależy na tym, aby do wydania grudniowego Gazety Lubońskiej dołączony został w formie dodatku kalendarz na kolejny rok. Stworzyliśmy więc jego projekt, który mamy nadzieję sprosta Państwa wymaganiom funkcjonalno – użytkowym oraz estetycznym.

Każdy kwartał nowego roku charakteryzować będzie odmienne tło, ściśle związane z porami roku (krajobraz nadmorski, rozkwitające pąki kwiatów, spadające z drzew liście czy płatki śniegowe).

Kalendarz wykonany zostanie z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 g, co z pewnością przełoży się na jego wytrzymałość. Dodatkowe otwory umożliwią powieszenie go na ścianie, a docelowo będzie można go również postawić na biurku dzięki temu, że w niektórych miejscach zastosujemy bigowanie (wykonywanie na papierze specjalnych wgnieceń, których zadaniem jest umożliwienie, odpowiedniego zagięcia kartki).

Kalendarz imienin w przejrzysty sposób przypomni nam o popularnych imionach, które w danym dniu obchodzą swoje święto oraz o dniach wolnych od pracy. Część powierzchni na kalendarzu zostanie natomiast przeznaczona dla firm i osób chcących zareklamować w ten sposób swoją działalność. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są pod numerem telefonu 513 064 503 lub bezpośrednio u każdego z akwizytorów.

Paulina Korytowska

Kalendarz 2020 w Gazecie Lubońskiej
Kalendarz 2020 w Gazecie Lubońskiej

Kalendarz 2020 w Gazecie Lubońskiej

Kalendarz 2020 w Gazecie Lubońskiej

Kalendarz 2020 w Gazecie Lubońskiej

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

XII Wielkopolskie Spotkanie Sportowo-Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku

W sobotę, 18 maja słuchacze ULTW wzięli udział w Sportowym Święcie Wielkopolskich Seniorów w Sierakowie. …

Wykład dla Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj, a okiem słońca ludzkości całe ogromy przenikaj z końca do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *