Strona główna / Aktualności / Tytka od Caritasu

Tytka od Caritasu

Mijamy się na ulicach, w sklepach, stanowimy względem siebie dobro, jesteśmy cząstką wspólnoty parafialnej, przyłączamy się do przedświątecznej akcji. Niebo przekazało pokój ziemi…

W ostatni poniedziałek (18.12.) przed wigilią Świąt Bożego Narodzenia członkinie Zespołu Caritas przy parafii św. Jana Bosko, po wspólnej modlitwie i życzeniach rozdały dary naszych serc, w ramach przedświątecznej akcji „Tytka Charytatywna”. Paczkami świątecznymi obdarowano ponad 100 najbardziej potrzebujących rodzin. W paczkach znalazły się różne artykuły spożywcze.

 Paweł Wolniewicz

 

Parafialny Zespół Caritas wyraża serdeczne podziękowania również w imieniu podopiecznych tym wszystkim, którzy ofiarowując swój dar serca w postaci „Tytki Charytatywnej” przyczynili się, by na świecie przybyło radości i miłości. Dziękuje grupie parafialnych rodzin za wielkie zaangażowanie w pomoc uboższym, wielodzietnym rodzinom. Grupa parafialnych rodzin kierując się miłością miłosierną poprzez swoje dary, przyczyniła się do godniejszego życia najbardziej potrzebujących. 

„Byliście jak Pasterze, którzy usłyszeli głos Anioła i pospieszyli ze swymi darami do Żłobka Narodzenia Zbawiciela w Betlejem. Niech Dzieciątko Jezus wraz z Matką Bożą i św. Józefem zawsze Wam błogosławi” – powiedziała prezes Barbara Sitarz.

Jednocześnie Caritas wyraża głęboką wdzięczność Duszpasterzom parafii – ks. prał. Romanowi Kubickiemu i ks. Tomaszowi Rogozińskiemu za udzieloną pomoc, przychylność i zrozumienie oraz życzy wszystkim Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku bogactwa Bożego miłosierdzia, obfitości łask Bożych i błogosławieństwa, które przyniesie radość, pokój, nadzieję i miłość.

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Uczestnicy jednej z poprzednich edycji biegu fot. Anna Strojna

Bieg Tropem Wilczym

W niedzielę, 3 marca w Lasku Majońskim przy ul. Armii Poznań 51 B Stowarzyszenie Odra-Niemen …

Rekrutacja do lubońskich przedszkoli publicznych

  Szanowni Państwo, od 26 lutego do 8 marca 2024 roku będzie trwała elektroniczna rekrutacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *