Strona główna / Aktualności / Dzień Matki z firmą „Balony Luboń”

Dzień Matki z firmą „Balony Luboń”

Konkurs dla czytelników

Tradycyjnie w maju będziemy obchodzić Dzień Matki. Czy chcesz otrzymać okolicznościową ramkę – prezent dla mamy? Dzięki firmie Balony Luboń funkcjonującej od 9 lat przy ul. Armii Poznań 38 (narożnik z ul. Krótką), oferującej balony na różne okazje, przypinki okazjonalne i reklamowe, upominki – możesz ją mieć. Wystarczy, że do soboty, 22  kwietnia dostarczysz do Poczty Balonowej (od pn. do czw. w godz. 8 – 16, piątki 8 – 17, natomiast soboty 9 – 14) rysunek zatytułowany „Moja mama i ja” (na kartce o formacie A4, z imieniem i wiekiem autora oraz nr tel. rodzica lub opiekuna podanymi na odwrocie). Konkurs jest przeznaczony dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

W sklepie firmowym Balony Luboń jest możliwość zamówienia ramki z ręcznie robionymi kwiatkami z pełną personalizacją – z okazji Chrztu św., narodzin dziecka, okolicznościowych rocznic, ślubów, urodzin oraz innych.

Zapraszamy lubońskie dzieci do wzięcia udziału w konkursie z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Wśród uczestników rozlosujemy nagrody, którymi są 3 ozdobne ramki okolicznościowe.

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *