Strona główna / Aktualności / Dzień dziecka i wielkie otwarcie sezonu na lubońskiej plaży!
Wielkie otwarcie plaży miejskiej w Luboniu

Dzień dziecka i wielkie otwarcie sezonu na lubońskiej plaży!

Trwają przygotowania do otwarcia sezonu na lubońskiej plaży nad Wartą. Zakończenie wszystkich prac i oficjalne otwarcie odbędzie się 10-11 czerwca 2023 roku. Jednak już dzisiaj, 2 czerwca o godz. 16.00 odbędzie się Dzień Dziecka na Plaży Miejskiej w Luboniu.

Już niedługo mieszkańcy Lubonia będą mieli okazję cieszyć się letnimi atrakcjami na plaży miejskiej. Oficjalne Otwarcie Plaży Miejskiej w Luboniu odbędzie się 10-11 czerwca 2023 roku. Po długim oczekiwaniu, nadwarciańska plaża w Luboniu stanie się miejscem, gdzie jak co roku w sezonie letnim można w pełni cieszyć się letnimi przyjemnościami.

Ale już dzisiaj, o godzinie 16.00, organizatorzy przygotowali niespodziankę! Dzień dziecka na plaży.- Na dzieci będzie czekało wiele atrakcji tj. tańce animacyjne, Festiwal Baniek Mydlanych, malowanie twarzy czy skręcanie balonów – informują organizatorzy.

Zapraszamy wszystkie dzieci na Dzień Dziecka. Będzie to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w towarzystwie rówieśników i wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla najmłodszych.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do odwiedzenia Plaży Miejskiej w Luboniu, gdzie czekają na Was wyjątkowe chwile pełne słońca, piasku i radości. Przygotujcie się na wspaniały sezon letni, który już niedługo rozpocznie się w naszym pięknym mieście!

Dzień dziecka na plaży w Luboniu - plakat
Dzień dziecka na plaży w Luboniu – plakat

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *