Strona główna / Aktualności / Było smacznie i ciekawie

Było smacznie i ciekawie

Street Food&Art Festival, który odbył się na terenie Factory Poznań w ostatni weekend sierpnia (26.08 i 27.08), dostarczył wielu wrażeń jego uczestnikom. Wstęp był bezpłatny, a organizatorzy – Factory Poznań oraz Festiwal Smaków Food Trucków – zadbali o każdy szczegół.

 Na miejscu artyści tacy jak mim, żongler, szczudlarz oraz iluzjoniści zapewnili wszystkim dobrą zabawę. Nie zabrakło również warsztatów bębniarskich oraz strefy ruchowo-tanecznej i kreatywnej, w których można było wyrazić samego siebie poprzez muzykę, ruch i wyobraźnię. Do pozostałych atrakcji zaliczyć można było grę terenową, giga bańki mydlane czy warsztaty tworzenia pamiątkowych breloczków dla dzieci. A wszystko to w przepysznej oprawie.

Podczas festiwalu mogliśmy skosztować dań z różnych zakątków świata. Do Lubonia przyjechało siedem food trucków oferujących dania m.in. kuchni hiszpańskiej, azjatyckiej, belgijskiej, amerykańskiej. Odwiedzający festiwal do wyboru mieli więc m.in. burgery, pączki churros z gorącą nutellą, cukrem pudrem i cynamonem, pierożki jiaozi, frytki belgijskie, burgery, grillowane ciabatty z sezonowaną wołowiną czy wrapy z kurczakiem.

Na kolejny festiwal będziemy teraz musieli z pewnością nieco poczekać…

Paulina Korytowska

fot. Rafał Wojtyniak
fot. Rafał Wojtyniak
fot. Mateusz Wanecki
fot. Mateusz Wanecki
fot. Mateusz Wanecki
fot. Mateusz Wanecki
fot. Mateusz Wanecki

Paulina Korytowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *