Strona główna / Aktualności / Uwaga konkurs!

Uwaga konkurs!

Street Food & Art Festival, którego organizatorem jest Festiwal Smaków Food Trucków, wkrótce zawita do Lubonia. Wydarzenie odbędzie się na strefie Chillout na terenie Factory Poznań w dniach 9 września (piątek) w godzinach 12-21, 10 września (sobota) 12-21 i 11 września (niedziela) 12-20. Pokazy iluzjonisty, akrobatyczne, street footballu, występy brzuchomówcy, pyszny street food, to tylko niektóre z atrakcji.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs, w którym do zgarnięcia będą bony do food trucków.

Wystarczy, że pod naszym postem w formie komentarza pojawi się odpowiedź na pytanie: „Dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać bon do food trucka?”. Przypominamy, że komentarz należy dodać bezpośrednio na profilu gazety na Fb.

Spośród wszystkich wypowiedzi wybierzemy najciekawsze i odezwiemy się w wiadomości prywatnej do zwycięzców. Wyniki konkursu już 7 września. 

Zastrzegamy sobie również prawo do opublikowania komentarzy oraz imion i nazwisk ich autorów w kolejnym papierowym wydaniu „GL”.

Miłej zabawy!

Pozdrawiamy.

 

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Życie w Ośrodku Kultury

Uścisk dłoni

Podział majątku a spółka cywilna

Rozwód to zawsze trudny czas dla obu stron, zwłaszcza gdy dochodzi do konieczności podziału majątku. …

6 komentarzy

 1. Zgarnąć bon na food trucka, chciałby synuś bo ma smaka. Smaka ma na pyszne rzeczy- fryta,mięcho,mnóstwo rzeczy;).Dajcie kaske dla smakosza to zyskacie w mig jarosza;)

 2. Zgarnąć bon na food trucka, chciałby synuś bo ma smaka. Smaka ma na pyszne rzeczy- fryta,mięcho,mnóstwo rzeczy;).Dajcie kaske dla smakosza to zmienicie w mig jarosza;)

 3. Bo czas spróbować coś na zewnątrz aniżeli tylko to, co w domu się zrobi 🙂 Może warto posmakować tego, na co zazwyczaj nie ma się czasu.. Cóż za dużo pracy echh, Pozdrawiam

  • Chciałabym zasmakować rzeczy, których nigdy nie jadlam , ponieważ nie są dostępne w okolicy.
   Kto wie ,może w przyszłości otworzę takiego “food trucka”?……

  • Chciałabym zgarnąć bon do food trucka ponieważ rzadko co mam okazję zjeść takiego burgera , ponieważ nie często zdarza się że są dostępne w Luboniu . A tym bardziej chciałabym przekonać synów do jedzenia mięsa bo burger wygląda nie dosyć że apetyczny to ładna jest kolorystyka tego burgera że zachęci do jedzenia

 4. Aleksandra Smorawińska

  Gdyby tak zgarnąć bon na food trucka,
  Zaprosić bym mogła na randkę chłopaka 😉
  Tak dla odmiany nie On mnie a ja Jego,
  Nie ma w tym przecież niczego złego!
  W strefie chillout sobie siądziemy,
  Pysznych dań popróbujemy!
  Czas wspólnie spędzony,
  Chłop rady, bo najedzony 🙂
  My Foodtrucki dobrze znamy,
  Chętnie z bonu skorzystamy 😍🙌

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *