Strona główna / Aktualności / Drzwi otwarte w Bezumie – fotorelacja 

Drzwi otwarte w Bezumie – fotorelacja 

Akademia Tańca Bezuma mieszcząca się przy ul. Sobieskiego 88 w sobotę 3 września br. zorganizowała drzwi otwarte, podczas których dzieci w wieku od 3 do 16 lat mogły wziąć udział w wybranych przez siebie bezpłatnych zajęciach, takich jak m.in.: Akrobatyka, Modern Jazz, Taneczny Mix, ABC Baletu. Szkołę w tym dniu odwiedziła ponad 100 dzieci, a zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Obecnie pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, w związku z czym prowadzona jest dalsza rekrutacja. Na wybrane zajęcia można zapisać się drogą mailową: bezuma@interia.pl.

 

Akademia Tańca Bezuma prowadzona przez Panią Zuzannę Janicką powstała w 2013 roku. Od tej pory jej podopieczni zostali multimedalistami konkursów regionalnych i ogólnopolskich, a szkoła otrzymała tytuł Siewca Roku 2018 w kat. Sport. Więcej informacji na temat akademii i prowadzonych przez nią zajęć dostępnych jest na stronie internetowej https://akademia-tanca-bezuma.business.site/ i na profilu akademii na Fb. 

 

Fotorelację z wydarzenia zamieszczamy poniżej.

 

Tekst i zdjęcia:

Paulina Korytowska

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Wigilia Miejska

W niedzielne popołudnie, 10 grudnia na placu Edmunda Bojanowskiego zapachniało świętami. Miasto zaprosiło mieszkańców na wspólną …

Powiew zimy

W ostatni weekend listopada w naszym mieście powiało zimą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *