Strona główna / Aktualności / Biznes lokalny

Biznes lokalny

Sklep warzywno-spożywczy Witaminka znajdujący się przy ul. Ks. Streicha 33a zaprasza na zakupy od 8 do 16 od poniedziałku do piątku, natomiast w sobotę od 8 do 14. Prócz warzyw całorocznych i sezonowych, pochodzących bezpośrednio od rolników i z giełdy warzywno-owocowej, na miejscu będzie można zakupić pierogi od rodzimej firmy Sielskie Klimaty z Wir. Oferta produktów bio będzie sukcesywnie rozszerzana. Dodatkowe udogodnienia: możliwość płatności kartą, klimatyzowany lokal, a nawet ogólnodostępne wi-fi. 

fot. Paulina Korytowska

Salkatreningowa.pl to nowoczesna siłownia bez recepcji, do której wejście umożliwia otrzymany podczas dokonywania rezerwacji kod elektroniczny. Zapraszamy na indywidualne treningi personalne, zajęcia grupowe (joga, zdrowy kręgosłup, cross i inne) lub do samodzielnego korzystania z siłowni. Jak dotąd nie są honorowane karty benefitowe. Punkt działa przy ul. Wschodniej 26A od pn. do pt. w godz. 6-22, w sob. i niedz. 7-21. Więcej informacji zamieszczono na stronie internetowej www.salkatreningowa.pl, gdzie można wykupić i zarezerwować wejście na salkę treningową. Telefon kontaktowy 573 743 541.  

fot. Paulina Korytowska

Sklep Bravissimo otwarty przy ul. Poznańskiej 29a w Łęczycy (C.H. Łęczyca) prowadzi sprzedaż bielizny damskiej. Na miejscu dostępne są biustonosze, figi, stroje kąpielowe, koszulki, piżamy, szlafroki, bielizna modelująca sylwetkę oraz ta na specjalne okazje. Dodatkowo klientkom udziela się porad brafittingowych. Ciekawostką są spotkania dla kobiet dot. edukacji zdrowotnej. Kontakt telefoniczny 535 600 893. Zapraszamy od pn. do pt. w godzinach 10-18, soboty 9-14.   

fot. Paulina Korytowska

 

 

 

 

 

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Jeszcze kurz nie opadł po wyborach samorządowych, bowiem w niektórych miastach i gminach 21 kwietnia …

gen. Henryk Kowalówka fot. Zb. Muzeum Martyrologicznego w Luboniu

80. rocznica zamordowania gen. Henryka Kowalówki

4 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się uroczystość upamiętniająca 80. rocznicę zamordowania w obozie karno-śledczym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *