Strona główna / Aktualności / Otwarcie Centrum Handlowego Łęczyca
Zakłady mięsne "Mielczarek"
fot. Paulina Korytowska

Otwarcie Centrum Handlowego Łęczyca

O inwestycji realizowanej w Łęczycy (przy drodze wojewódzkiej nr 430, łączącej Poznań z Puszczykowem i Mosiną) i polegającej na budowie Centrum Handlowego pisaliśmy przed kilkoma miesiącami. W budynku zlokalizowanym przy ul. Poznańskiej 29 mieści się łącznie 19 lokali handlowych, do których wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz. Każdy z nich posiada bowiem własne, osobne wejście. Z początkiem listopada otwartych zostało jedynie kilka z nich m.in.: Tradycyjna Piekarnia Oskroba, Baczer wyroby włoskie, Zakłady Mięsne Mielczarek, Euromed sklep rehabilitacyjno – medyczny i delikatesy Kuchnie Świata.  Z racji tego, że z oferty handlowo – usługowej galerii będą mogli korzystać nie tylko mieszkańcy Łęczycy, ale również pobliskiego Lubonia, Puszczykowa czy Mosiny, postanowiliśmy pokrótce opisać, co mają nam do zaoferowania poszczególne punkty.

 

Piekarnia Oskroba – oferuje klientom chleby na zakwasie, ciepłe przekąski, ciasta i torty na zamówienie. Zapraszamy od pn. do pt. w godzinach 6.30 – 19, sob. 6.30 – 17. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej www.oskroba.pl.

Piekarnia “Oskroba”
fot. Paulina Korytowska

 

Baczer delikatesy włoskie – oferuje smakoszom produkty prosto z Włoch: szynki dojrzewające Prosciutto (od 12 do 30 miesięcy dojrzewania), salami, szynki gotowane z truflą oraz bez trufli, sery (kozie, owcze, krowie, bawole), sery świeże (Mozzarella di bufala, Burrata, Straciatella), makarony i wiele innych. Punkt czynny jest od wt. do pt. w godzinach 11 – 18, sob. 8 – 15 . Telefon do lokalu: 517 816 203. Więcej informacji zamieszczono na stronie internetowej www.baczer.pl.

Delikatesy włoskie “Baczer”
fot. Paulina Korytowska

 

Zakłady Mięsne Mielczarek – wielkopolski producent wędlin według tradycyjnych receptur, oferujący świeże mięso, wędliny i drób oraz wyroby garmażeryjne. Sklep czynny jest w poniedziałki w godzinach 9 – 19, wtorek – piątek 8 – 20, sobota 7 – 15. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej www.zmmielczarek.pl.

Zakłady mięsne “Mielczarek”
fot. Paulina Korytowska

 

Euromed sklep rehabilitacyjno – medyczny – zapewnia największy wybór sprzętu ortopedycznego i środków pomocniczych, oferując możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, fachową pomoc i doradztwo. Punkt ma podpisaną umowę z NFZ. Zapraszamy od pn. do pt  w godzinach 11 – 18, sob. 9 – 13. Kontakt 791 525 500, www.euromed–sklep.pl.

Sklep rehabilitacyjno- medyczny “Euromed”
fot. Paulina Korytowska

 

Delikatesy Kuchnie Świata – oferują ponad tysiąc produktów. Klienci mają możliwość zakupu towarów z najdalszych zakątków świata m.in. Japonii, Tajlandii, Chin, USA oraz Europy m.in.: Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Włoch oraz Słowenii. Produkty są sprowadzane bezpośrednio od producentów. W stałej ofercie są produkty do przygotowania sushi, przyprawy, oleje, produkty mrożone, bezglutenowe oraz słodycze i napoje. W środy dostarczane będą świeże ryby i owoce morza. Niebawem oferta wzbogacona zostanie o japońskie wina i piwa. Personel doradzi w wyborze najlepszej oferty, zrealizuje zamówienie specjalne i sprowadzi na życzenie Klienta ryby z łowisk całego świata. Punkt czynny jest od pn. do sob.  w godzinach 10 – 20. Kontakt 570 031 317.

Delikatesy “Kuchnie Świata”
fot. Paulina Korytowska

 

O otwarciu się w tym miejscu kolejnych punktów będziemy Państwa informowali na łamach naszej gazety w numerze styczniowym.

 

Paulina Korytowska

Paulina Korytowska

Sprawdź również

Nieprawdziwe zarzuty jednego z lubońskich KWW – banery w sądzie

Oświadczenie Komitetu Wyborczego Wyborców Forum Obywatelskiego Luboń W związku z wytoczonym przez pana Jakuba Jackowskiego …

Pamięć o Żołnierzach Wyklętych

W piątek 1 marca 2024 roku obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji władze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *