Strona główna / Aktualności / MOPS w reżimie sanitarnym
fot. Paweł Antoni Wolniewicz

MOPS w reżimie sanitarnym

Od poniedziałku, 9 listopada do odwołania, biuro podawcze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (MOPS) będzie czynne w godzinach od 10 do 14.

Niezmiennie pozostaje możliwość kontaktu telefonicznego i za pomocą wiadomości e-mail:biuro.podawcze@mops-lubon.pl

Jednocześnie Dyrekcja MOPS przypomina, że od 19 października pracownicy Ośrodka przeszli na pracę rotacyjną i w razie konieczności możliwe jest spotkanie z pracownikiem prowadzącym sprawę we wcześniej ustalonym terminie.

W związku z ryzykiem epidemicznym:

  1. Wprowadzono zakaz poruszania się interesantów po budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Luboniu do odwołania.

Obsługa bezpośrednia odbywa się tylko w jednym miejscu (wejście A).

  1. Wprowadzono nakaz wchodzenia do budynku wyłącznie w maseczce lub przyłbicy i dezynfekcji dłoni. W przypadku niezastosowania się do tego wymogu interesanci nie będą mogli być obsłużeni.
  2. Interesantów prosi się o podchodzenie do stanowiska obsługi pojedynczo, bez osób towarzyszących.
  3. Prosi się o oczekiwanie na zwolnienie miejsca przy stanowisku obsługi klienta na zewnątrz budynku.
  4. Wszystkich, którzy mają możliwość kontaktowania się z Ośrodkiem przez pocztę elektroniczną lub telefonicznie prosi się o wybranie tej drogi kontaktu.

Ponadto apeluje się do osób z objawami infekcji o przesunięcie wizyty w MOPS na czas po chorobie, natomiast jego pracownicy mają prawo odmówić bezpośredniego kontaktu z osobą wykazującą objawy infekcji. MOPS przeprasza za utrudnienia.

PAW

fot. Paweł Antoni Wolniewicz

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Bezpłatna mammografia 

Profesjonalni elektroradiolodzy, nowoczesny sprzęt cyfrowy i komfortowe mammobusy już od czerwca będą dostępne dla pań …

70-lecie Miasta Luboń – fotorelacja

W sobotę  22 czerwca na ogrodzie Dziennego Domu „Senior-Wigor” świętowaliśmy siedemdziesiąte urodziny miasta. Pełna relacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *