Strona główna / Aktualności / Kawiarnia Kociak pamięta o seniorach
Kawiarnia Kociak, Św. Marcin. Od lewej strony Paweł Mieszała, Elżbieta Mieszała, Adrian Mieszała fot. Arkadiusz Pawlak
Kawiarnia Kociak, Św. Marcin. Od lewej strony Paweł Mieszała, Elżbieta Mieszała, Adrian Mieszała fot. Arkadiusz Pawlak

Kawiarnia Kociak pamięta o seniorach

Dzisiejsze czasy nie zawsze są łatwe dla wielu z naszych seniorów. Emerytura często nie pozwala na swobodne wydatki, a samotność w domu może być trudna do zniesienia, mimo naszej ciekawości świata i ludzi. Niektórzy z nas boją się prosić o drobne przyjemności, ale kawiarnia Kociak przy ulicy Święty Marcin 28 w Poznaniu postanowiła to zmienić.

28 lutego została ponownie otwarta kultowa kawiarnia „Kociak”, która znajduje się w Poznaniu przy ul. Św. Marcin.Reaktywacją tego wyjątkowego miejsca zajął się Pan Paweł Mieszała z synem Adrianem, którzy prowadzą w Luboniu wraz z rodziną cukiernię „Pawlova” i „Studio 44”.  Kawiarnia pomimo remontu zachowała klimat sprzed wielu lat. Został nawet przywrócony legendarny neon kota pijącego lemoniadę przez słomkę (więcej o otwarciu Kociaka – tutaj).

Kawiarnia zyskała uznanie wśród klientów i społeczności Kociaka dzięki swojemu wyjątkowemu podejściu. Właściciele zrozumieli, że seniorzy również potrzebują chwili relaksu, dlatego zapraszają ich na kawę i deser całkowicie za darmo. Wystarczy przyjść z opłaconym paragonem z tablicy, która znajduje się w lokalu, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

– Jeśli jedyną Twoją barierą przyjścia i zjedzenia deseru w Kociaku są twoje możliwości finansowe – to bez obaw skorzystaj! Weź opłacony Paragon z tablicy, a deser/ kawę otrzymasz całkowicie za darmo – zachęcają właściciele klubokawiarni.

Ale to nie wszystko, co oferuje Kawiarnia Kociak. Przyjemność z picia kawy czy jedzenia deseru może być jeszcze większa, dzieląc się swoimi wspomnieniami z obsługą lub innymi gośćmi. To wspaniała okazja, by poznać nowych ludzi i być wysłuchanym z serdecznością.

– Jeśli będziesz chciał/a się podzielić swoimi wspomnieniami, podziel się nimi z naszą obsługą lub innymi gośćmi – z pewnością chętnie je wysłuchają. Jeśli będziesz siedzieć samotnie przy stoliku, dosiądź się do sąsiada ze stolika obok. Wszyscy nasi goście są empatyczni i serdeczni. Jestem pewien, że wspólna rozmowa sprawi, że poczujesz się jeszcze lepiej – napisali właściciele Kociaka.

Legendarny neon kota - Kawiarnia Kociak
Legendarny neon kota fot. Arkadiusz Pawlak

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Rekrutacja do lubońskich przedszkoli publicznych

  Szanowni Państwo, od 26 lutego do 8 marca 2024 roku będzie trwała elektroniczna rekrutacja …

Nabór do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Luboń

Szanowni Państwo, od 26 lutego do 8 marca 2024 roku będzie trwało elektroniczne zgłoszenie do klas I …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *