Strona główna / Aktualności / Biznes lokalny

Biznes lokalny

Prezentujemy nowo otwarte w naszym mieście punkty o charakterze handlowo – usługowym oraz informujemy o zmianach w już istniejących. Zachęcamy jednocześnie do kontaktu osoby, które w przeciągu ostatnich trzech miesięcy otworzyły swoją firmę na terenie Lubonia i chciałyby poinformować o zakresie świadczonych przez siebie usług.W czwartek, 14 kwietnia w C.H. Pajo przy ul. Żabikowskiej 66 otwarto elektromarket Media Expert, oferujący m.in. sprzęt RTV i AGD, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, hulajnogi. Sklep jest czynny od pn. do sob. w godz. 10-20 oraz w niedz. handlowe 10-16.

fot. Paweł Wolniewicz

 


W supermarkecie Intermarché przy ul. Żabikowskiej 53 b otwarto punkt serwisowy Mc Flek. Oferuje się tu m.in.: dorabianie kluczy – także samochodowych, usługi szewskie, kaletnicze i zegarmistrzowskie, wyrób pieczątek oraz ostrzenie noży i nożyczek. Punkt jest czynny od pn. do pt. w godz. 10-20, natomiast w sob. 10-18.

fot. Paweł Wolniewicz

 


Punkt poboru krwi ALAB funkcjonujący przy ul. Poniatowskiego uruchomił nową usługę ALAB w domu, dedykowaną osobom, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo – niezależnie od wieku. Materiał do badania pobiera wykwalifikowana pielęgniarka, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Wyniki można odbierać online, logując się do swojego panelu. Więcej szczegółów na www.alabwdomu.pl

fot. Zb. redakcji „GL”

 


Gentleman – Ekskluzywne Alkohole to nowy sklep monopolowy otwarty przy ul. 11 Listopada, oferujący szeroki wybór whisky, wódek, win oraz innych alkoholi. Zapraszamy od pn. do sob. w godzinach 10-22.

fot. Jakub Korytowski

 


Nowa i zarazem jedyna w Luboniu placówka banku Credit Agricole, otwarta z początkiem kwietnia przy al. Jana Pawła II 10/2a (naprzeciwko Wschodnia Sushi), czynna jest od pn. do pt. w godzinach 10-17. Punkt oferuje klientom indywidualnym, firmom, rolnikom i korporacjom kompleksową ofertę produktów i usług bankowych, m.in. konta osobiste i firmowe, kredyty mieszkaniowe, gotówkowe i konsolidacyjne, ubezpieczenia, lokaty oraz plany oszczędnościowe.

fot. Jakub Korytowski

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Piknik Disc Golfa w Luboniu

Piknik z Disc Golfem, odbędzie się  już 21 lipca, w Lasku Majońskim. To idealna okazja, …

Życie w Ośrodku Kultury – czerwiec

Z okazji Dnia Dziecka Ośrodek Kultury jak co roku zaprosił najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziny …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *