Strona główna / Aktualności / Biznes lokalny

Biznes lokalny

Prezentujemy nowo otwarte w naszym mieście punkty o charakterze handlowo – usługowym oraz informujemy o zmianach w już istniejących. Zachęcamy jednocześnie do kontaktu osoby, które w przeciągu ostatnich trzech miesięcy otworzyły swoją firmę na terenie Lubonia i chciałyby poinformować Czytelników na łamach prasy lokalnej o zakresie świadczonych przez siebie usług.

Przy ul. Żabikowskiej 62 L otwarto Kwiaciarnię KM-Art Flowers, czynną od pn. do pt. w godz. 8-18, sob. 8-14, niedz. 10-14. Bukiety okolicznościowe, florystyka ślubna, flowerbox, rośliny w szkle, kwiaty doniczkowe, kompozycje nagrobne, wieńce i wiązanki pogrzebowe oraz kartki okolicznościowe, to tylko niektóre pozycje z całego asortymentu tego nowego na mapie Lubonia punktu usługowego. Tel. 512 153 000.

fot. Paulina Korytowska

 

W Centrum Handlowym Łęczyca przy ul. Poznańskiej 29 A (lokal 19) od 1 września działa rzemieślnicza Piekarnia – Cukiernia Nowaczyk, która oferuje m.in. bogaty asortyment tortów i ciast deserowych wytwarzanych na bazie naturalnej śmietany zwierzęcej oraz własnych frużelin owocowych, pieczywo tradycyjne i gatunkowe wytwarzane ręcznie, według rzemieślniczej technologii, na bazie naturalnego, własnego zakwasu i według własnych, tradycyjnych, często staropolskich receptur, torty okolicznościowe i artystyczne na różne okazje, szeroką gamę ciast tradycyjnych – drożdżówki (wypiekane na miejscu z odroczonego odpieku), pączki oraz serniki, ofertę śniadaniową – m.in. świeże kanapki, sałatki oraz jogurty, owsianki i desery w wersji „take away”. Zapraszamy od pn. do pt. w godz. 6.30-18.00, sob. 7.00-16.00.

fot. Paulina Korytowska
fot. Paulina Korytowska

 

Pracownia krawiecka działająca naprzeciwko SP2 przy ul. Żabikowskiej 47 (pawilon nr 3) specjalizuje się w przeróbkach krawieckich. Punkt czynny jest od pn. do pt. w godz. 8-17, natomiast w sob. 8-14.

fot. Paulina Korytowska

 

Pierwsza samoobsługowa pralnia w Luboniu powstała przy al. Jana Pawła II 10/4 (naprzeciwko punktu Wschodnia Sushi). Pralnia wyposażona jest w sprzęt pralniczy i system płatności, który pozwala klientowi obsłużyć się samemu. Na miejscu znajdują się pralki o ładowności 10,5 kg i 18,5 kg oraz suszarki o ładowności 15 kg. Klient nie płaci za kilogramy, tylko za pralkę z płynem do prania i płukania, który dozuje się sam. Zapraszamy w godz. 6-22, nie tylko klientów indywidualnych, ale też firmy. Zachęcamy do kontaktu  500 75 75 04 .

fot. Paulina Korytowska

 

Studio Figura Luboń – profesjonalne studio modelowania sylwetki otwarte przy ul. Wschodniej 22D/30 czynne jest od pn. do pt. w godz. 8-20, sob. 8-14, oferuje zainteresowanym do wyboru kilka stref: fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej. Telefon kontaktowy 889 233 525.

fot. Paulina Korytowska

 

Przy al. Jana Pawła II 10A/8 otwarto second hand TeBe-ska oferujący odzież nową i używaną. W poniedziałki i wtorki obowiązuje zniżka na cały asortyment, na środy przewidziano nową dostawę towaru, natomiast w czwartki, piątki i soboty towar będzie dokładany. Zapraszamy od pn. do pt. w godz. 10-18, natomiast w sob. 9-13 .

fot. Paulina Korytowska

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Jeszcze kurz nie opadł po wyborach samorządowych, bowiem w niektórych miastach i gminach 21 kwietnia …

gen. Henryk Kowalówka fot. Zb. Muzeum Martyrologicznego w Luboniu

80. rocznica zamordowania gen. Henryka Kowalówki

4 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się uroczystość upamiętniająca 80. rocznicę zamordowania w obozie karno-śledczym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *