Strona główna / Aktualności / Biznes lokalny

Biznes lokalny

Prezentujemy nowo otwarte w naszym mieście punkty o charakterze handlowo – usługowym oraz informujemy o zmianach w już istniejących. Zachęcamy jednocześnie do kontaktu osoby, które w przeciągu ostatnich trzech miesięcy otworzyły swoją firmę na terenie Lubonia i chciałyby poinformować naszych Czytelników o zakresie świadczonych przez siebie usług.

Firma Polak Drewno mieszcząca się pod adresem Dworcowa 18 została przeniesiona na ul. Sobieskiego 23 (niedaleko stacji paliw Orlen). W ofercie punktu w dalszym ciągu pozostają domki z drewna oraz deska, kantówki, drewno strugane, boazeria. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Telefon kontaktowy 691 810 109, www.polak-drewno.pl

fot. Paulina Korytowska

 

Na terenie CH Factory przy ul. Dębieckiej funkcjonuje pierwszy w Luboniu sklep Żappka Store. To nowoczesna Żabka, w której nie ma kas ani obsługi. Żeby wejść do sklepu najpierw trzeba pobrać aplikację żappka, wybrać z menu „Żappka Store” i wyświetlić kod QR. Następnie po zeskanowaniu swojego kodu QR, wejść do środka i wziąć z półki wybrane produkty. Po wyjściu płatność za zakupy zostanie pobrana automatycznie z karty kupującego w żappce. Rachunek można znaleźć w aplikacji oraz na e-mailu. Sklep jest czynny przez całą dobę we wszystkie dni roku.

fot. Paweł Wolniewicz

 

Przy ul. Sikorskiego 1A otwarto lodziarnię Najs Ice lody produkowane na miejscu, czynną codziennie w godzinach 10-20.

fot. Paulina Korytowska

 

Przy ul. Wodnej 10A otwarto Salon Urody Beauty Boom, specjalizujący się w zabiegach na twarz i ciało oraz oferujący m.in.: modelowanie oprawy oczu, w tym również makijaż permanentny brwi, pielęgnację dłoni i stóp, radiofrekwencję mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, makijaż okolicznościowy. Przed wizytą preferowany jest kontakt telefoniczny 508 318 260.

fot. Paulina Korytowska

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *