Strona główna / Aktualności / Zawody wędkarskie dla dzieci i dorosłych

Zawody wędkarskie dla dzieci i dorosłych

Dnia 1 czerwca (sobota) na zalewie „Kocie Doły” w Luboniu, Zarząd Koła PZW „Lubonianka” organizuje festyn wędkarski dla dzieci członków Koła „Lubonianka” oraz dzieci zamieszkałych w naszym mieście. Festyn odbywa się co roku z okazji Dnia Dziecka.

Zawody będą przeprowadzone z podziałem na trzy grupy wiekowe, Zarząd Koła prosi o ścisłe przestrzeganie terminów zbiórek:

  • chłopcy (rocznik 2011-2014) – zbiórka i zapisy od godz. 7 do 7.30,
  • dziewczyny i chłopcy (rocznik 2009-2010) – zbiórka i zapisy od godz. 7 do 7.30,
  • dziewczyny (rocznik 2011-2014) – zbiórka i zapisy od godz. 10 do 10.30,
  • dziewczyny i chłopcy (rocznik 2015-2017) – zbiórka i zapisy od godz. 10 do 10.30.

Młodzi wędkarze zobowiązani są do zabrania ze sobą legitymacji szkolnej, wędki, siatki na ryby i przynęt. Przypominamy, że dzieci do lat 14 przychodzą na zawody wędkarskie pod opieką rodziców lub opiekunów. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki. W ubiegłym roku wręczały je dzieciom Burmistrz Miasta Luboń Małgorzata Machalska oraz Wiceburmistrz Dorota Franek. Nie zabraknie również poczęstunku. 

9 czerwca (niedziela) odbędą się w tym samym miejscu również zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Luboń, organizowane jako impreza towarzysząca z okazji tegorocznych Dni Lubonia, w których do wzięcia udziału zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego miasta. 

Zapisy będą miały miejsce przy ul. Wodnej na starym korycie rzeki Warty „Kocie Doły” i potrwają do godziny 7 rano, w tym samym miejscu wędkarze rozpoczną rywalizację między sobą, polegającą na złowieniu jak największej ilości ryb. 

Zwracamy się z prośbą do rowerzystów korzystających w tych dniach ze ścieżki rowerowej, aby zachowali szczególną uwagę podczas przejazdu. 

Życzymy udanej zabawy!

Oprac. Paulina Korytowska na podstawie informacji udzielonych przez Zarząd Koła PZW „Lubonianka”

Beata Spychała

Sprawdź również

Bezpłatna mammografia 

Profesjonalni elektroradiolodzy, nowoczesny sprzęt cyfrowy i komfortowe mammobusy już od czerwca będą dostępne dla pań …

70-lecie Miasta Luboń – fotorelacja

W sobotę  22 czerwca na ogrodzie Dziennego Domu „Senior-Wigor” świętowaliśmy siedemdziesiąte urodziny miasta. Pełna relacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *