Złap zająca w aplikacji Starego Browaru

Berdychowski Volkswagen - Tiguan

Strona główna / Aktualności / Szpikowa paczka – akcja Wielkich Serc…

Szpikowa paczka – akcja Wielkich Serc…

My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół,

co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać…

Epikur

 

W grudniu Drużyna Szpiku przeprowadziła kolejną akcję „Szpikowa Paczka 2022”. Tym razem postawiła sobie za cel pomóc 50 rodzinom onkologicznym, podopiecznym Domów Samotnych Matek i Domu Dziecka. Drużyna zajrzała też na szpitalne oddziały onkologiczne i hematologiczne. Podobnie jak w ubiegłym roku, na terenie Lubonia akcję zorganizowały panie Marta Dudziak i Patrycja Bukowska. Wspierały je: Paulina Florysiak, Elwira Ratajczak oraz żłobek „Bajkowy Zamek”.

W ramach akcji lubonianki zebrały kilkadziesiąt kartonów darów. Były wśród nich m.in.: żywność, środki higieny osobistej, środki czystości, zabawki, maskotki, pościele, koce.

Podobne charytatywne akcje lubonianki będą powtarzały, ponieważ uważają, że nic nie daje takiej satysfakcji i radości jak pomaganie innym. Panie Marta i Patrycja dziękują lubonianom za wsparcie ich przedsięwzięcia, które bez nich nie mogłoby zaistnieć.

(PAW)

Organizatorki akcji Wielkich Serc w Luboniu – Marta Dudziak (z lewej) i Patrycja Bukowska po przygotowaniu jednego z transportów z zebranymi darami
fot. Zb. Marty Dudziak

Paweł Wolniewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.