Strona główna / Aktualności / Piłka nożna w ujęciu Władysława Szczepaniaka

Piłka nożna w ujęciu Władysława Szczepaniaka

Argentyna mistrzem!

Piłkarze reprezentacji Argentyny po raz trzeci w historii zostali mistrzami świata. W niedzielę, 18 grudnia ubiegłego roku pokonali broniącą trofeum Francję w rzutach karnych 4:2. Po 90 minutach było 2:2, a po dogrywce 3:3. Ten historyczny finał sędziował Polak – Szymon Marciniak, który znakomicie wywiązał się ze swojej roli.

W naszej błyskawicznie przeprowadzonej przed dwoma miesiącami sondzie odpytaliśmy 46 osób, 7 z nich typowało na mistrza świata drużynę Argentyny i nie mylili się.

Sportowymi jasnowidzami okazali się: Zastępca Burmistrza Miasta Lubonia – Dorota Franek, radna RML – Małgorzata Nyćkowiak, radny RML – Artur Wiśniewski, radny RML – Andrzej Okupniak, Dyrektor Ośrodka Kultury w Luboniu – Regina Górniaczyk, Redaktor Naczelna „Gazety Lubońskiej” – Paulina Korytowska i dziennikarz „GL” – Paweł Wolniewicz. Wszystkim osobom, które trafnie wytypowały mistrzowską drużynę serdecznie gratulujemy.

Władysław Szczepaniak

 

Luboński KS w Veronie

Już od wielu lat w Lubońskim Klubie Sportowym odbywa się tradycyjne spotkanie po zakończeniu rundy jesiennej. W piątek, 2 grudnia 2022 r. zawodnicy klubu, zarząd, działacze oraz sztab szkoleniowy spotkali się w restauracji Verona na wspólnej kolacji. Była to okazja, aby w przyjaznej atmosferze podsumować rundę jesienną oraz wspaniała integracja.

Władysław Szczepaniak

Podczas spotkania jego uczestnicy doskonale się integrowali
fot. Władysław Szczepaniak
Apetyt wszystkim dopisywał
fot. Władysław Szczepaniak

Władysław Szczepaniak

Sprawdź również

Koncert Świąteczny w blasku choinki

W sobotni wieczór, 2 grudnia w gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Kołłątaja odbył się …

Dyżury radnych RML w grudniu 2023 i styczniu 2024

W I i III poniedziałek miesiąca od godz. 16 do 18 we wszystkich rejonach Lubonia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *