Strona główna / Aktualności / 30-lecie Jagi

30-lecie Jagi

Firma lubonianina – Romana Jagielskiego JAGI.PL istnieje na rynku od 1992 r. i działa w branży pieczątkarskiej i grawerskiej.

Początkowo, pod nazwą Jagiturcamp lubońska firma świadczyła usługi turystyczne na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. Organizowała wówczas m.in. wycieczki krajoznawcze i obozy szkolne (również żeglarskie), „Zielone Szkoły” – również dla dzieci i młodzieży z Lubonia. W 1992 r. rozpoczęła działalność pieczątkarską i grawerską w Wągrowcu. Trzy lata później uruchomiła oddział w Poznaniu przy ul. Promienistej, w 1998 r. w Luboniu przy ul. Sikorskiego 48. W 2007 r. państwo Justyna i Roman Jagielscy zmienili nazwę firmy na JAGI.PL. W roku 2013, w Poznaniu przy ul. Brzask powstał czwarty jej oddział. Rodzinna firma zatrudnia obecnie czterech pracowników. W ciągu 30 lat funkcjonowania rozwinęła swoją działalność. Wykonuje pieczątki polimerowe i gumowe oraz suche stemple – wytłaczane, w oprawach renomowanych firm COLOP, WAGRAF, TRODAT, MODICO, usługi grawerskie, cięcia i znakowanie na materiałach własnych i powierzonych wykorzystując: gumę, drewno, szkło, stal, PCV, aluminium anodowane, korek, papier, laminaty grawerskie, skórę itp. W swojej pracy stosuje urządzenia laserowe ULS V460 – 60 W, co pozwala na wykonanie prac w najwyższej jakości przy krótkim czasie realizacji zleceń. Zapytani o hobby państwo Jagielscy bez wahania odpowiedzieli, że turystyka. W wolnych chwilach, których zawsze jest za mało, przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Lubią też wypady na południe Europy (Włochy – zwłaszcza Sycylia). Są również miłośnikami kotów.

Rodzinnej znanej nie tylko w Luboniu firmie Państwa Jagielskich gratulujemy wspaniałego jubileuszu i życzymy pomyślności w działaniu na następne lata.

PAW

Z okazji jubileuszu luboński oddział Jagi odwiedziła Burmistrz Małgorzata Machalska i złożyła jubilatom gratulacje i życzenia
fot. Zb. Jagi
Dobrze znana lubonianom siedziba Jagi w Luboniu przy ul. Sikorskiego
fot. Zb. Jagi
Roman Jagielski w wągrowieckim oddziale firmy (1994 r.)
fot. Zb. Jagi
Justyna Jagielska w lubońskim oddziale Jagi (1998 r.)
fot. Zb. Jagi

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Jeszcze kurz nie opadł po wyborach samorządowych, bowiem w niektórych miastach i gminach 21 kwietnia …

gen. Henryk Kowalówka fot. Zb. Muzeum Martyrologicznego w Luboniu

80. rocznica zamordowania gen. Henryka Kowalówki

4 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się uroczystość upamiętniająca 80. rocznicę zamordowania w obozie karno-śledczym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *