Strona główna / Aktualności / Sylwester 2022

Sylwester 2022

Zbliża się koniec 2022 roku. To już trzecia dekada lat dwutysięcznych. Świat pędzi, a my razem z nim. Kolejny Sylwester i znów licznik datomierza przekręci się o jeden rok. Jaki był ten mijający 2022 dla nas?

W sferze ogólnej – niestety był rokiem wojny w Ukrainie, rokiem galopującej inflacji, która coraz dokuczliwiej drenuje nasze portfele. Zaciskamy pasa coraz ciaśniej, z niepokojem patrząc na nadchodzący Nowy Rok i wraz nim nieuchronne podwyżki cen gazu, prądu i innych produktów, które nie będą już objęte tarczą antyinflacyjną. Dla wielu z nas marzenie o własnym mieszkaniu lub domu na kredyt stało się już tylko mrzonką.

Wobec mało krzepiących prognoz na rok 2023 z  tym większą dbałością pielęgnujmy nasze prywatne szczęścia i sukcesy. Doceniajmy przyjaciół, kochajmy naszych bliskich, cieszmy się zdrowiem, pomagajmy potrzebującym, spoglądajmy w przyszłość z nadzieją i optymizmem.

Tego właśnie życzy drogim Czytelnikom „Gazety Lubońskiej” redakcja Waszego miesięcznika. Szczęśliwego Nowego Roku!

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Pierwsza wystawa

Czas przed Bożym Narodzeniem to czas wyczekiwania, pomocy i okazywania serca. I my Was zapraszamy …

Warsztaty ekologiczne

W ramach prowadzonych przez nas edukacyjnych działań ekologicznych, 24 listopada 2023 roku przeprowadziliśmy kolejne warsztaty …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *