Ogródki w Starym Browarze w Poznaniu

Berdychowski Volkswagen - Tiguan

Strona główna / Aktualności / Powstańcy lubońscy w wersji PDF

Powstańcy lubońscy w wersji PDF

Wydana w 2018 roku książka „Lubonianie w Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919” z biogramami, teraz dostępna jest w wersji PDF. 

Na stronie internetowej wydawcy – Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego „Forum Lubońskie” – www.forumlubonskie.pl, w zakładce „Wydawnictwa”, można: przeglądać, filtrować wg wybranych fraz, ściągnąć albo wydrukować wybrane strony lub całość. W związku z wyczerpanym nakładem wersji papierowej, wciąż ciesząca się zainteresowaniem wydana w 100. rocznicę zwycięskiego zrywu pozycja pod redakcją Piotra P. Ruszkowskiego i prof. dra hab. Janusza Karwata dostępna jest teraz online w każdym miejscu, dla każdego posiadacza komputera czy smartfona. Wersja PDF została przekazana też do Repozytorium Historycznego Miasta Luboń i tu także będzie udostępniana. Projekt zrealizowany przez „Forum Lubońskie” został współfinansowany przez Powiat Poznański.

Piotr Ruszkowski

Repozytorium Historyczne Miasta Luboń

Okładka książki wydanej na 100. jubileusz. Pozycja zawiera 688 stron i 415 biogramów Powstańców Wielkopolskich związanych z Luboniem. Książka dostępna jest teraz w formacie PDF
Zb. Piotra Ruszkowskiego

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Echa Dni Lubonia w obiektywie Mateusza Waneckiego

Foto. Mateusz Wanecki

Finał konkursu Miss Polonia 2023

Znamy już datę i miejsce, gdzie odbędzie się tegoroczny finał konkursu Miss Polonia, którego jedną …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *