Strona główna / Aktualności / Czy korzystasz w wakacyjny czas z oferty plaży miejskiej nad Wartą? – wyniki sondażu

Czy korzystasz w wakacyjny czas z oferty plaży miejskiej nad Wartą? – wyniki sondażu

Sondaż nawiązuje do trwającego sezonu wakacji letnich. Byliśmy ciekawi jak respondenci odniosą się do kwestii uczestnictwa w zajęciach organizowanych na plaży miejskiej lub czy po prostu na niej wypoczywają?

Nieznaczna większość respondentów – 52% – odpowiedziała twierdząco. Komentarze, które zanotowaliśmy to: „Oczywiście, często bywam tam z wnukami”, „Mieszkam w bloku, chodzę na plażę jak tylko czas i pogoda pozwolą”, „W tym roku nigdzie nie wyjeżdżam, więc korzystam z tej okazji”, „Chodzę tam we wtorki na zumbę, a w soboty na jogę”, „Chodzimy tam całą paczką”, „Zaglądam tam często, ponieważ mam blisko”, „Tak, lubię seanse kina letniego na plaży”, „Tak, są u mnie wnuki na wakacjach i chodzę z nimi na zajęcia organizowane dla dzieci”, „Jak najbardziej, mam 91 lat i lubię popatrzeć na opalające się kobiety”, „Z powodu drożyzny nie stać mnie na wyjazd nad ukochane morze. Dobrze, że nad Wartą jest chociaż namiastka nadmorskiej plaży”.

Nieco mniejsza grupa respondentów – 48% – odpowiedziała przecząco, argumentując swoje wypowiedzi m.in. tak: „Nie, ponieważ w Warcie nie można się kąpać”, „Niestety, nad Wartę mam za daleko”, „Chętnie bym tam poszła, ale lekarz zabronił mi przebywać na słońcu”, „W tym wieku to nie dla mnie”, „Dawniej można było się kąpać w Warcie, niestety, teraz nie. Domagamy się wybudowania pływalni”, „W tym wieku już nie plażuję”, „Nawet nie wiem, w którym miejscu plaża się znajduje”, „Niestety, nie mam na to czasu, ale plaża to dobry pomysł”, „Moją ulubioną plażę mam w ogrodzie”, „Nie lubię plażowania, odpoczywam wyłącznie w ciszy”, „Nie, ale słyszałam, że jest fajnie”, „Dopóki żył mój pies, zaglądaliśmy tam często, kiedy odszedł, przestałam…”, „Nie, to nie dla mnie”.

Sondaż przeprowadził i opracował Paweł Wolniewicz

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Piknik Disc Golfa w Luboniu

Piknik z Disc Golfem, odbędzie się  już 21 lipca, w Lasku Majońskim. To idealna okazja, …

Życie w Ośrodku Kultury – czerwiec

Z okazji Dnia Dziecka Ośrodek Kultury jak co roku zaprosił najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziny …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *