Strona główna / Aktualności / Biznes lokalny

Biznes lokalny

Prezentujemy nowo otwarte w naszym mieście punkty o charakterze handlowo – usługowym oraz informujemy o zmianach w już istniejących. Zachęcamy jednocześnie do kontaktu osoby, które w przeciągu ostatnich trzech miesięcy otworzyły swoją firmę na terenie Lubonia i chciałyby poinformować Czytelników na łamach prasy lokalnej o zakresie świadczonych przez siebie usług.

Działający od ponad 10 lat przy ul. Wschodniej 24B/4 Sklep Medyczny Medcom, oferujący realizację zleceń Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) oraz m.in.: sprzęt rehabilitacyjny, ortezy, balkoniki, wózki inwalidzkie, akcesoria dla osób wymagających stałej opieki, profilaktykę przeciwżylakową, badania stóp oraz dobór wkładek ortopedycznych, porady fizjoterapeuty, poszerzył swoją ofertę o elektryczne wózki inwalidzkie (widoczny na zdjęciu) oraz aparaty do leczenia bezdechu sennego. Sklep jest czynny od pn. do pt. w godz. 10-18, natomiast w soboty 10-13.30.

fot. Paweł Wolniewicz

 

Przy ul. Poznańskiej 31 otwarto serwis wulkanizacyjny Motomania. Warsztat świadczy usługi z zakresu: wymiany opon w samochodach osobowych i ciężarowych oraz w maszynach budowlanych i rolniczych, sprzedaży opon nowych i używanych, wyważania kół, naprawy opon czy ich przechowywania. Zapraszamy od pn. do pt. w godz. 8-16. Tel. 511 040 384

fot. Paulina Korytowska

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *