Strona główna / Aktualności / Charytatywny Bieg York z Furą Szczęścia – dla osób zmagających się z trudnościami natury psychicznej

Charytatywny Bieg York z Furą Szczęścia – dla osób zmagających się z trudnościami natury psychicznej

18 czerwca w Luboniu, na Wzgórzu Papieskim odbędzie się charytatywny Bieg York z Furą Szczęścia. Oprócz zmagań sportowych, organizatorzy, studenci  IV roku Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zapraszają do udziału w festynie rodzinnym.

– W ramach eventu odbędzie się bieg dla dzieci do 12 lat na dystansie 350 metrów, bieg dla dorosłych na dystansie 3 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 3 km. Oprócz części sportowej zachęcamy także do udziału w festynie, będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, jedzenie, strefa wypoczynku i relaksu – informują organizatorzy.

– Nasze wydarzenie odbywa się w ramach corocznej akcji o nazwie Fura Szczęścia. W tym roku naszym celem jest pomoc Stowarzyszeniu Zrozumieć i Pomóc w wyposażeniu Mieszkania Chronionego, czyli miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla osób zmagających się z trudnościami natury psychicznej – dodają studenci.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:30.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3281852035385094?ref=newsfeed

Serdecznie zapraszamy!

Bieg York z Furą Szczęścia w Luboniu - plakat informacyjny
Bieg York z Furą Szczęścia w Luboniu – plakat informacyjny

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Otwarcie Plaży Miejskiej w Luboniu

Miasto Luboń wraz z Biblioteką Miejską w Luboniu zapraszają wszystkich młodszych i starszych na otwarcie …

Luboński Budżet Obywatelski

1 czerwca tego roku wystartowała kolejna edycja Lubońskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy naszego miasta na zgłoszenie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *