Strona główna / Aktualności / Akcja Wielkich Serc… Szpikowa Paczka w toku!

Akcja Wielkich Serc… Szpikowa Paczka w toku!

Drużyna Szpiku przygotowuje kolejną akcję Szpikowa Paczka 2022. W tym roku planuje pomóc 50 rodzinom onkologicznym, podopiecznym Domów Samotnych Matek i Domu Dziecka. Zajrzy na oddziały onkologiczne i hematologiczne.

Drużyna potrzebuje pomocy. Co jest potrzebne? Przede wszystkim: nowe pościele, ręczniki, koce, zabawki, gry, artykuły papiernicze, chemia domowa typu proszki do prania, płyny do płukania, kąpania, mycia okien, podłóg, pasty i szczoteczki do zębów, szampony, mydła, balsamy, kremy, środki dezynfekujące, kawa, herbata, konserwy (szynka, ryby, pasztety), ryż, cukier, makaron, majonez, ketchup, musztarda, olej, oliwa, przyprawy, soki, słodycze i inne produkty o długim terminie przydatności.

Podobnie jak w roku ubiegłym, na terenie Lubonia akcję będą wspierały panie Marta i Patrycja, które z góry dziękują lubonianom za wielkie serce. Chętni darczyńcy proszeni są o kontakt z Martą (tel. 723 359 277) lub z Patrycją (tel. 785 845 577). Zbiórka darów trwa do 2 grudnia br.

Marta, Patrycja i PAW

W ubiegłym roku w naszym mieście organizatorkami akcji Wielkich Serc były od lewej: Patrycja Bukowska, Marta Dudziak i Agnieszka Urbańska
fot. Zb. Marty Dudziak

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Podsumowanie działań referatu profilaktyki Straży Miejskiej w Luboniu

„Jesteśmy i działamy dla was” to zadanie, które realizujemy już od ponad czterech lat, mając …

Wędrowanie z plecakiem pełnym dobra

Życie prowadzi każdego z nas różnymi ścieżkami. Lubonianin Paweł Zaremba postanowił swoją życiową wędrówkę połączyć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *