Strona główna / Aktualności / Świadomy kierowca i motocyklowy raj – czyli o pasji, która realizuje się w pracy
arch. prywatne Tomasza Lecieja

Świadomy kierowca i motocyklowy raj – czyli o pasji, która realizuje się w pracy

Mamy środek lata i pełnię sezonu motocyklowego, dlatego też w minionym tygodniu gośćmi Radia MPL byli dwaj pasjonaci  motocykli, którzy swoje zamiłowania skutecznie przekazują i dzielą się nimi w codziennej pracy.

Nasi mieszkańcy: Jakub Korytowski – właściciel sklepu motocyklowego MOTOSFERA w Poznaniu oraz Tomasz Leciej – kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców “Leciej” w Luboniu opowiedzieli o świadomej jeździe, bezpieczeństwie na drodze i o tym, jak dobrze wybrać strój motocyklowy. Rozmowa pełna pasji – zapraszamy do odsłuchania!

Motocykle to dla nich obu wielka pasja i hobby, które z powodzeniem połączyli z życiem zawodowym. Z audycji dowiecie się, jakie pytanie najczęściej pada podczas wizyty w MOTOSFERZE, co otrzymuje w sklepie każdy klient i czym różni się zwykła kurtka skórzana od motocyklowej.

Jakub Korytowski w MOTOSFERZE (zdjęcie z arch. prywatnego J.K.)

Poznacie także, z czym wiąże się bezpieczna i świadoma jazda oraz na czym polega fenomen programu nauczania w ośrodku szkolenia kierowców “Leciej”.

Tomasz Leciej (zdjęcie z arch. prywatnego T.L.)

Przede wszystkim jednak – przekonacie się, że można realizować swoją pasję w życiu zawodowym i skutecznie zarażać nią innych! Warto posłuchać – może sami zainspirujecie się tą wyjątkową rozmową?

Całe nagranie dostępne jest tutaj:

Na stronie głównej wykorzystane zostało zdjęcie Tomasza Lecieja podczas jednego ze startów na Torze Poznań.

 

Marta Mrowińska

Sprawdź również

Nieprawdziwe zarzuty jednego z lubońskich KWW – banery w sądzie

Oświadczenie Komitetu Wyborczego Wyborców Forum Obywatelskiego Luboń W związku z wytoczonym przez pana Jakuba Jackowskiego …

Pamięć o Żołnierzach Wyklętych

W piątek 1 marca 2024 roku obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji władze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *