Strona główna / Aktualności / Nowy punkt poboru krwi

Nowy punkt poboru krwi

Grupa ALAB to jedna z największych ogólnopolskich sieci laboratoriów diagnostycznych, w skład której wchodzi ponad 80 laboratoriów medycznych oraz 400 punktów pobrań. Od trzynastu lat jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skupionych wokół laboratorium Limbach (Niemcy).

W poniedziałek, 6 grudnia ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych ALAB otworzyła punkt poboru krwi przy ul. Poniatowskiego 22. Można w nim wykonać zarówno badania ze skierowaniem na NFZ, jak i odpłatnie.

Dla pacjentów przygotowano powitalną zniżkę – 20% na wszystkie badania, która obowiązuje do końca lutego przyszłego roku.

Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7 – 11.30 pobieranie krwi, w godz. 11.30 – 14.30 wymazy w kierunku COVID-19 (prywatnie), natomiast w soboty 8 – 11 pobieranie krwi. ALAB zaprasza osoby dorosłe oraz dzieci – punkt jest przyjazny dzieciom. Tel. 61 307 95 51

Jak się dowiedzieliśmy od lubonianki – Sandry Schmidt – Regionalnego Dyrektora na województwa wielkopolskie i dolnośląskie, wkrótce powstanie również laboratorium i punkt pobrań ALAB w nowym szpitalu dziecięcym (Wielkopolskie Centrum Zdrowia) przy ul. Lutyckiej w Poznaniu.

(PAW)

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

XII Wielkopolskie Spotkanie Sportowo-Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku

W sobotę, 18 maja słuchacze ULTW wzięli udział w Sportowym Święcie Wielkopolskich Seniorów w Sierakowie. …

Wykład dla Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj, a okiem słońca ludzkości całe ogromy przenikaj z końca do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *