Strona główna / Aktualności / Lubońskie ulice, zieleń, smog i nowy market oczami radnego

Lubońskie ulice, zieleń, smog i nowy market oczami radnego

Gościem audycji “wywiadówka” był radny Marek Samulczyk – jeden z byłych kandydatów na burmistrza Lubonia.

Marek Samulczyk jest radnym od 2002 roku. W wyborach w 2014 roku ubiegał się o fotel burmistrza Lubonia. Teraz jest członkiem opozycyjnego klubu Koalicja Mieszkańców Lubonia.

– Moimi obawami jest to, że nie wykorzystuje się środków, które są w danym budżecie na dany rok przeznaczone na inwestycje – mówi w audycji Marek Samulczyk – Tym bardziej na inwestycje drogowe, tak potrzebne w naszym mieście. Każdy chce wyjść suchą nogą ze swojej posesji na ulicę, przy której mieszka – podkreśla radny.

W “wywiadówce” radny Samulczyk odniósł się także do powstania sklepu wielkopowierzchniowego w Luboniu, którego budowę poprzedziła wycinka setek drzew. – Gdy była zmiana studium i miejscowego planu dla tego rejonu, to państwo byliście i słyszeliście moje głosy – mówi Marek Samulczyk – Od samego początku, gdy dowiedziałem się, że próbuje się zlikwidować tę zieleń, byłem przeciwny – tłumaczy radny.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Piotra Izydorskiego z Markiem Samulczykiem:

Gościem audycji "wywiadówka" był radny Marek Samulczyk
Gościem audycji “wywiadówka” był radny Marek Samulczyk

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Bezpłatna mammografia 

Profesjonalni elektroradiolodzy, nowoczesny sprzęt cyfrowy i komfortowe mammobusy już od czerwca będą dostępne dla pań …

70-lecie Miasta Luboń – fotorelacja

W sobotę  22 czerwca na ogrodzie Dziennego Domu „Senior-Wigor” świętowaliśmy siedemdziesiąte urodziny miasta. Pełna relacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *