Strona główna / Aktualności / Koncert na plaży

Koncert na plaży

Teatr Muzyczny w Poznaniu, Powiat Poznański i Ośrodek Kultury w Luboniu serdecznie zapraszają na Koncert Musicalowy, który odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia o godz. 19 na Plaży Miejskiej nad Wartą w Luboniu.

 

Przygotowany na tę okoliczność, w ramach letniej trasy koncertowej Teatru repertuar, składa się z przebojów wywodzących się z najbardziej znanych broadway’owskich musicali, takich jak „Skrzypek na dachu”, „Rodzina Addamsów”, „Zakonnica w przebraniu” czy „Jekyll&Hyde”.

Ta niezwykle barwna i wybuchowa mieszanka muzyczna nawiązuje między innymi do stylistyki lat 80. i 90., będąc wzbogaconą o elementy rock & rolla, country, a także popu i disco. Utwory te od pierwszych minut zyskują entuzjastyczną aprobatę publiczności w różnym wieku, między innymi dzięki licznym odwołaniom do znanych i lubianych przebojów oraz najlepszych wzorców muzyki tanecznej. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniane show, które skradnie Państwa serca.

Wstęp wolny – obowiązują bezpłatne wejściówki, które były dostępne w Ośrodku Kultury.

 

Serdecznie zapraszamy!

Magda Baranowska

Ośrodek Kultury w Luboniu

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Pierwsza wystawa

Czas przed Bożym Narodzeniem to czas wyczekiwania, pomocy i okazywania serca. I my Was zapraszamy …

Warsztaty ekologiczne

W ramach prowadzonych przez nas edukacyjnych działań ekologicznych, 24 listopada 2023 roku przeprowadziliśmy kolejne warsztaty …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *