Nowa Dacia Jogger

Stary Browar - wyprzedaże najlepszych marek


Berdychowski Volkswagen -  id5

Strona główna / Aktualności / Koncert Muzyki Pasyjnej

Koncert Muzyki Pasyjnej

Już piąty rok z rzędu, Fundacja Akademia Muzyki Dawnej organizuje Koncert Muzyki Pasyjnej w Luboniu. W ubiegłych latach lubonianie mogli usłyszeć wybitne interpretacje dzieł takich mistrzów jak: J. Haydn, L. Boccherini, J.M. Kraus. W tym roku usłyszymy utwory Antonio Vivaldiego.

Pasja w nutach zaklęta

W piątek, 26 marca o godz. 15 w kościele pw. św. Jana Pawła II przy ul. Źródlanej 1A w Luboniu odbędzie się V. Koncert Muzyki Pasyjnej. Organizatorem jest Fundacja Akademii Muzyki Dawnej. Koncert poprowadzi Paweł Osuchowski. Fundacja od lat zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych na terenie powiatu poznańskiego. Pomysłodawcą koncertów w Luboniu jest Łukasz Nazarczuk – muzyk, pedagog, animator kultury. Tegoroczny występ objęli honorowym patronatem Starosta Poznański – Jan Grabkowski oraz Dyrektor Ośrodka Kultury – Regina Górniaczyk.

Liczba miejsc jest ograniczona (50 osób), dlatego darmowe wejściówki można odebrać jedynie w Ośrodku Kultury w Luboniu. Dla tych, którzy nie będą mogli posłuchać koncertu na żywo, zaplanowano premierę internetową w Wielki Piątek (2 kwietnia) o godz. 15 na stronach organizatorów.

Magda Wende

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.